Os 19959 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.50 | 3 | |||
Nučice | 14.23 | 3 | |||
Rudná u Prahy | 14.27 | 14.27 | 4 | ||
Zbuzany | 14.31 | 14.31 | |||
Praha-Řeporyje | 14.34 | 14.37 | 2 | ||
Praha-Holyně | 14.41 | 14.41 | |||
Praha-Hlubočepy | 14.44 | 14.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci