Os 19951 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 9.20 | 3 | |||
Nučice | 8.55 | 3 | |||
Rudná u Prahy | 8.59 | 8.59 | 4 | ||
Zbuzany | 9.03 | 9.03 | |||
Praha-Řeporyje | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Praha-Holyně | 9.11 | 9.11 | |||
Praha-Hlubočepy | 9.14 | 9.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci