Os 19918 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.41 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 19.53 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 19.57 | 19.57 | |||
Praha-Holyně | 20.01 | 20.01 | |||
Praha-Řeporyje | 20.05 | 20.06 | 3 | ||
Zbuzany | 20.09 | 20.09 | |||
Rudná u Prahy | 20.14 | 20.14 | 4 | ||
Nučice | 20.19 | 20.19 | 2 | ||
Nučice zastávka | 20.22 | 20.22 | |||
Loděnice | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 20.38 | 20.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci