Os 19917 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.50 | 3 | |||
Beroun | 16.59 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 17.01 | 17.01 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Loděnice | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Nučice zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Nučice | 17.22 | 17.23 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 17.27 | 17.27 | 4 | ||
Zbuzany | 17.31 | 17.31 | |||
Praha-Řeporyje | 17.34 | 17.37 | 2 | ||
Praha-Holyně | 17.41 | 17.41 | |||
Praha-Hlubočepy | 17.44 | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci