Sp 1981 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.15 | III | |||
Česká Třebová | 18.53 | 4 | |||
Svitavy | 19.03 | 19.05 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 19.08 | 19.08 | |||
Hradec nad Svitavou | 19.11 | 19.12 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 19.17 | 19.18 | |||
Březová nad Svitavou | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 19.23 | 19.24 | |||
Rozhraní | 19.26 | 19.27 | |||
Letovice | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Blansko | 19.52 | 19.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci