Os 19422 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 17.27 | 1./1 | |||
Čelákovice | 16.36 | 3 | |||
Čelákovice zastávka | 16.39 | 16.39 | |||
Lázně Toušeň | 16.44 | 16.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 16.50 | 16.50 | |||
Brandýs nad Labem | 16.54 | 17.02 | 3 | ||
Polerady nad Labem | 17.07 | 17.07 | |||
Kostelec nad Labem | 17.11 | 17.11 | |||
Jiřice | 17.16 | 17.16 | |||
Lobkovice | 17.19 | 17.19 | |||
Neratovice město | 17.22 | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci