Os 19409 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 8.21 | 3 | |||
Neratovice | 7.33 | 1./1 | |||
Neratovice město | 7.37 | 7.38 | |||
Lobkovice | 7.41 | 7.41 | |||
Jiřice | 7.44 | 7.44 | |||
Kostelec nad Labem | 7.49 | 7.49 | |||
Polerady nad Labem | 7.53 | 7.53 | |||
Brandýs nad Labem | 7.59 | 8.04 | 2 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | 8.08 | 8.08 | |||
Lázně Toušeň | 8.13 | 8.13 | |||
Čelákovice zastávka | 8.17 | 8.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci