Os 19322 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 22.38 | 2 | |||
Pečky | 22.02 | 3 | |||
Radim | 22.07 | 22.07 | |||
Chotutice | 22.09 | 22.09 | |||
Chroustov | 22.12 | 22.12 | |||
Vrbčany | 22.16 | 22.16 | |||
Plaňany | 22.20 | 22.20 | 2 | ||
Plaňany zastávka | 22.22 | 22.22 | |||
Žabonosy | 22.24 | 22.24 | |||
Zalešany | 22.27 | 22.27 | |||
Bošice | 22.31 | 22.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci