..: Trasa vlaku Os 19071 - JŘ 2010 :..
Os 19071
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou  13.59  2
  Praha hlavní nádraží   13.24 6
  Praha-Vršovice  13.28 13.29 2
  Praha-Krč  13.34 13.35 2/2
  Praha-Braník  13.39 13.40 3
  Praha-Modřany zastávka  13.43 13.43 
  Praha-Komořany  13.46 13.46 
  Praha-Zbraslav  13.49 13.52 3
  Dolní Břežany-Jarov  13.55 13.55 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster