..: Trasa vlaku Os 19063 - JŘ 2010 :..
Os 19063
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  22.49  2
  Praha hlavní nádraží   21.13 6
  Praha-Vršovice  21.17 21.18 2
  Praha-Krč  21.24 21.24 2/2
  Praha-Braník  21.29 21.30 3
  Praha-Modřany zastávka  21.33 21.33 
  Praha-Komořany  21.36 21.36 
  Praha-Zbraslav  21.39 21.42 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.45 21.45 
  Vrané nad Vltavou  21.49 21.50 2
  Skochovice  21.53 21.53 
  Měchenice  21.55 21.56 2
  Bojov  22.06 22.06 
  Bojanovice  22.09 22.09 
  Čisovice  22.13 22.14 2
  Rymaně  22.21 22.21 
  Mníšek pod Brdy  22.23 22.24 3
  Nová Ves pod Pleší  22.30 22.30 
  Malá Hraštice  22.34 22.34 
  Mokrovraty  22.40 22.40 
  Stará Huť  22.46 22.46 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster