..: Trasa vlaku Os 19060 - JŘ 2010 :..
Os 19060
Řazení vlaku: 814 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  17.49  5
  Dobříš   16.19 1
  Stará Huť  16.21 16.21 
  Mokrovraty  16.26 16.26 
  Malá Hraštice  16.33 16.33 
  Nová Ves pod Pleší  16.38 16.38 
  Mníšek pod Brdy  16.44 16.45 3
  Rymaně  16.46 16.46 
  Čisovice  16.52 16.53 3
  Bojanovice  16.56 16.56 
  Bojov  16.59 16.59 
  Klínec  17.03 17.03 
  Měchenice  17.09 17.10 2
  Skochovice  17.12 17.12 
  Vrané nad Vltavou  17.15 17.16 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.19 17.19 
  Praha-Zbraslav  17.22 17.23 3
  Praha-Komořany  17.26 17.26 
  Praha-Modřany zastávka  17.28 17.29 1/1
  Praha-Braník  17.32 17.33 3
  Praha-Krč  17.37 17.38 2/2
  Praha-Vršovice  17.44 17.45 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster