..: Trasa vlaku Os 19053 - JŘ 2010 :..
Os 19053
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  10.37  2
  Praha hlavní nádraží   9.01 6
  Praha-Vršovice  9.05 9.06 2
  Praha-Krč  9.12 9.13 2/2
  Praha-Braník  9.17 9.18 3
  Praha-Modřany zastávka  9.21 9.21 
  Praha-Komořany  9.24 9.24 
  Praha-Zbraslav  9.27 9.28 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.31 9.31 
  Vrané nad Vltavou  9.35 9.36 2
  Skochovice  9.39 9.39 
  Měchenice  9.41 9.42 2
  Klínec  9.48 9.48 
  Bojov  9.53 9.53 
  Bojanovice  9.57 9.57 
  Čisovice  10.01 10.02 2
  Rymaně  10.08 10.08 
  Mníšek pod Brdy  10.11 10.12 3
  Nová Ves pod Pleší  10.18 10.18 
  Malá Hraštice  10.22 10.22 
  Mokrovraty  10.28 10.28 
  Stará Huť  10.34 10.34 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster