..: Trasa vlaku Os 19050 - JŘ 2010 :..
Os 19050
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  5.18  5
  Dobříš   3.51 1
  Stará Huť  3.53 3.53 
  Mokrovraty  3.58 3.58 
  Malá Hraštice  4.05 4.05 
  Nová Ves pod Pleší  4.10 4.10 
  Mníšek pod Brdy  4.16 4.17 3
  Rymaně  4.18 4.18 
  Čisovice  4.24 4.25 3
  Bojanovice  4.28 4.28 
  Bojov  4.31 4.31 
  Měchenice  4.40 4.40 2
  Skochovice  4.43 4.43 
  Vrané nad Vltavou  4.45 4.46 3
  Dolní Břežany-Jarov  4.49 4.49 
  Praha-Zbraslav  4.52 4.53 3
  Praha-Komořany  4.56 4.56 
  Praha-Modřany zastávka  4.59 4.59 1/1
  Praha-Braník  5.02 5.03 3
  Praha-Krč  5.07 5.07 2/2
  Praha-Vršovice  5.13 5.14 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster