..: Trasa vlaku Os 19035 - JŘ 2010 :..
Os 19035
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  17.10  2
  Vrané nad Vltavou   16.14 4
  Skochovice  16.16 16.16 
  Měchenice  16.19 16.20 2
  Klínec  16.25 16.25 
  Bojov  16.29 16.29 
  Bojanovice  16.32 16.32 
  Čisovice  16.36 16.37 2
  Rymaně  16.42 16.42 
  Mníšek pod Brdy  16.45 16.46 3
  Nová Ves pod Pleší  16.51 16.51 
  Malá Hraštice  16.56 16.56 
  Mokrovraty  17.01 17.01 
  Stará Huť  17.07 17.07 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster