Sp 1902 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 163 + A150 + 3xBdmtee281 + 2xBdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.22 | II./2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.36 | 3 | |||
Valy u Přelouče | 5.43 | 5.44 | |||
Přelouč | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Řečany nad Labem | 5.53 | 5.54 | 1/2 | ||
Chvaletice | 5.58 | 5.58 | |||
Týnec nad Labem | 6.03 | 6.03 | |||
Záboří nad Labem | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Starý Kolín | 6.10 | 6.11 | |||
Kolín dílny | 6.15 | 6.15 | |||
Kolín | 6.18 | 6.20 | 3 | ||
Kolín zastávka | 6.22 | 6.23 | |||
Pečky | 6.33 | 6.38 | 1/2 | ||
Český Brod | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Úvaly | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 7.02 | 7.03 | |||
Praha-Libeň | 7.14 | 7.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci