..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2010 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  21.56  5
  Dobříš   20.15 1
  Stará Huť  20.17 20.17 
  Mokrovraty  20.22 20.22 
  Malá Hraštice  20.29 20.29 
  Nová Ves pod Pleší  20.34 20.34 
  Mníšek pod Brdy  20.40 20.46 3
  Rymaně  20.47 20.47 
  Čisovice  20.53 20.54 3
  Bojanovice  20.57 20.57 
  Bojov  21.00 21.00 
  Klínec  21.04 21.04 
  Měchenice  21.10 21.11 2
  Skochovice  21.13 21.13 
  Vrané nad Vltavou  21.16 21.23 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.26 21.26 
  Praha-Zbraslav  21.29 21.31 3
  Praha-Komořany  21.34 21.34 
  Praha-Modřany zastávka  21.36 21.37 1/1
  Praha-Braník  21.40 21.41 3
  Praha-Krč  21.45 21.45 2/2
  Praha-Vršovice  21.51 21.52 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster