..: Trasa vlaku Os 19013 - JŘ 2010 :..
Os 19013
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  1.28  2
  Praha hlavní nádraží   0.00 4
  Praha-Vršovice  0.04 0.05 2
  Praha-Krč  0.11 0.11 2/2
  Praha-Braník  0.15 0.16 3
  Praha-Modřany zastávka  0.19 0.19 
  Praha-Komořany  0.22 0.22 
  Praha-Zbraslav  0.25 0.25 3
  Dolní Břežany-Jarov  0.28 0.28 
  Vrané nad Vltavou  0.32 0.33 2
  Skochovice  0.35 0.35 
  Měchenice  0.38 0.38 2
  Bojov  0.47 0.47 
  Bojanovice  0.50 0.50 
  Čisovice  0.54 0.55 2
  Rymaně  1.00 1.00 
  Mníšek pod Brdy  1.03 1.04 3
  Nová Ves pod Pleší  1.09 1.09 
  Malá Hraštice  1.14 1.14 
  Mokrovraty  1.19 1.19 
  Stará Huť  1.25 1.25 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster