..: Trasa vlaku Os 19012 - JŘ 2010 :..
Os 19012
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  16.49  5
  Dobříš   14.51 1
  Stará Huť  14.54 14.54 
  Mokrovraty  14.59 14.59 
  Malá Hraštice  15.06 15.06 
  Nová Ves pod Pleší  15.11 15.11 
  Mníšek pod Brdy  15.18 15.19 3
  Rymaně  15.21 15.21 
  Čisovice  15.27 15.41 3
  Bojanovice  15.44 15.44 
  Bojov  15.47 15.47 
  Klínec  15.52 15.52 
  Měchenice  15.58 15.59 2
  Skochovice  16.01 16.01 
  Vrané nad Vltavou  16.04 16.14 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.17 16.17 
  Praha-Zbraslav  16.21 16.22 3
  Praha-Komořany  16.25 16.25 
  Praha-Modřany zastávka  16.28 16.28 1/1
  Praha-Braník  16.32 16.32 3
  Praha-Krč  16.37 16.37 2/2
  Praha-Vršovice  16.44 16.45 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster