Os 19012 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.49 | 5 | |||
Dobříš | 14.51 | 1 | |||
Stará Huť | 14.54 | 14.54 | |||
Mokrovraty | 14.59 | 14.59 | |||
Malá Hraštice | 15.06 | 15.06 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.11 | 15.11 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Rymaně | 15.21 | 15.21 | |||
Čisovice | 15.27 | 15.41 | 3 | ||
Bojanovice | 15.44 | 15.44 | |||
Bojov | 15.47 | 15.47 | |||
Klínec | 15.52 | 15.52 | |||
Měchenice | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Skochovice | 16.01 | 16.01 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.04 | 16.14 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.17 | 16.17 | |||
Praha-Zbraslav | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Praha-Komořany | 16.25 | 16.25 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.28 | 16.28 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 16.32 | 16.32 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.37 | 16.37 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 16.44 | 16.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci