..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2010 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  14.28  2
  Dobříš   12.53 1
  Stará Huť  12.55 12.55 
  Mokrovraty  13.01 13.01 
  Malá Hraštice  13.07 13.07 
  Nová Ves pod Pleší  13.13 13.13 
  Mníšek pod Brdy  13.20 13.25 3
  Rymaně  13.27 13.27 
  Čisovice  13.32 13.33 3
  Bojanovice  13.37 13.37 
  Bojov  13.40 13.40 
  Klínec  13.44 13.44 
  Měchenice  13.50 13.51 2
  Skochovice  13.54 13.54 
  Vrané nad Vltavou  13.57 13.58 3
  Dolní Břežany-Jarov  14.01 14.01 
  Praha-Zbraslav  14.05 14.06 3
  Praha-Komořany  14.09 14.09 
  Praha-Modřany zastávka  14.12 14.12 1/1
  Praha-Braník  14.16 14.16 3
  Praha-Krč  14.21 14.21 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster