..: Trasa vlaku Os 19004 - JŘ 2010 :..
Os 19004
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  7.32  5
  Dobříš   5.56 1
  Stará Huť  5.58 5.58 
  Mokrovraty  6.04 6.04 
  Malá Hraštice  6.10 6.10 
  Nová Ves pod Pleší  6.16 6.16 
  Mníšek pod Brdy  6.23 6.24 3
  Rymaně  6.26 6.26 
  Čisovice  6.31 6.32 3
  Bojanovice  6.36 6.36 
  Bojov  6.39 6.39 
  Měchenice  6.48 6.49 2
  Skochovice  6.52 6.52 
  Vrané nad Vltavou  6.55 6.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.59 6.59 
  Praha-Zbraslav  7.03 7.04 3
  Praha-Komořany  7.07 7.07 
  Praha-Modřany zastávka  7.10 7.10 1/1
  Praha-Braník  7.14 7.14 3
  Praha-Krč  7.19 7.19 2/2
  Praha-Vršovice  7.27 7.28 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster