Os 19000 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.18 | 5 | |||
Dobříš | 3.44 | 1 | |||
Stará Huť | 3.46 | 3.46 | |||
Mokrovraty | 3.52 | 3.52 | |||
Malá Hraštice | 3.58 | 3.58 | |||
Nová Ves pod Pleší | 4.04 | 4.04 | |||
Mníšek pod Brdy | 4.11 | 4.12 | 3 | ||
Rymaně | 4.14 | 4.14 | |||
Čisovice | 4.19 | 4.20 | 3 | ||
Bojanovice | 4.24 | 4.24 | |||
Bojov | 4.27 | 4.27 | |||
Měchenice | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Skochovice | 4.39 | 4.39 | |||
Vrané nad Vltavou | 4.42 | 4.43 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 4.46 | 4.46 | |||
Praha-Zbraslav | 4.50 | 4.51 | 3 | ||
Praha-Komořany | 4.55 | 4.55 | |||
Praha-Modřany zastávka | 4.57 | 4.57 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 5.01 | 5.01 | 3 | ||
Praha-Krč | 5.07 | 5.07 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 5.13 | 5.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci