..: Trasa vlaku Os 19000 - JŘ 2010 :..
Os 19000
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  5.18  5
  Dobříš   3.44 1
  Stará Huť  3.46 3.46 
  Mokrovraty  3.52 3.52 
  Malá Hraštice  3.58 3.58 
  Nová Ves pod Pleší  4.04 4.04 
  Mníšek pod Brdy  4.11 4.12 3
  Rymaně  4.14 4.14 
  Čisovice  4.19 4.20 3
  Bojanovice  4.24 4.24 
  Bojov  4.27 4.27 
  Měchenice  4.36 4.37 2
  Skochovice  4.39 4.39 
  Vrané nad Vltavou  4.42 4.43 3
  Dolní Břežany-Jarov  4.46 4.46 
  Praha-Zbraslav  4.50 4.51 3
  Praha-Komořany  4.55 4.55 
  Praha-Modřany zastávka  4.57 4.57 1/1
  Praha-Braník  5.01 5.01 3
  Praha-Krč  5.07 5.07 2/2
  Praha-Vršovice  5.13 5.14 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster