Sp 1875 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 21.46 | 4 | |||
Kolín | 18.42 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 18.45 | 18.45 | |||
Velký Osek | 18.51 | 18.52 | 4 | ||
Sány | 19.00 | 19.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 19.03 | 19.04 | |||
Choťovice | 19.08 | 19.09 | |||
Převýšov | 19.14 | 19.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 19.20 | 19.33 | |||
Nový Bydžov | 19.41 | 19.42 | |||
Smidary | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 19.52 | 19.53 | |||
Ostroměř | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Nová Paka město | 20.21 | 20.22 | |||
Stará Paka | 20.26 | 20.39 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 20.45 | 20.45 | |||
Tample | 20.48 | 20.48 | |||
Roztoky u Jilemnice | 20.51 | 20.51 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 20.58 | 20.59 | 4 | ||
Horní Branná | 21.05 | 21.06 | |||
Kunčice nad Labem | 21.09 | 21.10 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 21.14 | 21.14 | |||
Prosečné | 21.16 | 21.16 | |||
Hostinné město | 21.18 | 21.19 | |||
Hostinné | 21.21 | 21.22 | 4 | ||
Chotěvice | 21.26 | 21.26 | |||
Pilníkov | 21.32 | 21.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci