Sp 1843 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 13.25 | 3 | |||
Náchod | 12.21 | 2/4 | |||
Náchod zastávka | 12.23 | 12.24 | |||
Václavice | 12.29 | 12.32 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 12.37 | 12.38 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Borohrádek | 13.08 | 13.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Plchůvky | 13.17 | 13.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci