Os 18426 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.26 | 2/2 | |||
Pelhřimov | 8.26 | 2 | |||
Vlásenice | 8.34 | 8.34 | |||
Nová Cerekev | 8.38 | 8.38 | 2 | ||
Leskovice | 8.42 | 8.42 | |||
Pacov | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Šimpach | 8.56 | 8.56 | |||
Obrataň | 8.59 | 8.59 | 2 | ||
Pořín | 9.06 | 9.06 | |||
Chýnov | 9.12 | 9.12 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 9.16 | 9.16 | |||
Smyslov | 9.20 | 9.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci