Sp 1842 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 15.39 | 2/2 | |||
Choceň | 14.33 | 3 | |||
Plchůvky | 14.40 | 14.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.43 | 14.44 | 2 | ||
Borohrádek | 14.49 | 14.50 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.57 | 15.00 | 2 | ||
Bolehošť | 15.07 | 15.07 | 4 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 15.23 | 15.24 | 1 | ||
Václavice | 15.30 | 15.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 15.36 | 15.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci