Sp 1841 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 7.22 | 3 | |||
Náchod | 6.21 | 2/2 | |||
Náchod zastávka | 6.23 | 6.24 | |||
Václavice | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 6.35 | 6.36 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 6.42 | 6.42 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 7.00 | 7.02 | 5 | ||
Borohrádek | 7.08 | 7.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci