Os 18409 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 9.54 | 3 | |||
Tábor | 8.08 | 2/2 | |||
Smyslov | 8.14 | 8.14 | |||
Dobronice u Chýnova | 8.18 | 8.18 | |||
Chýnov | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Pořín | 8.31 | 8.31 | |||
Obrataň | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Šimpach | 8.45 | 8.45 | |||
Pacov | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Leskovice | 9.02 | 9.02 | |||
Nová Cerekev | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Vlásenice | 9.11 | 9.11 | |||
Pelhřimov | 9.21 | 9.29 | 2 | ||
Rynárec | 9.32 | 9.32 | |||
Zajíčkov | 9.37 | 9.37 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 9.41 | 9.42 | 1 | ||
Nová Buková | 9.45 | 9.45 | |||
Hříběcí | 9.49 | 9.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci