Os 18400 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.36 | 2/2 | |||
Horní Cerekev | 5.03 | 3 | |||
Hříběcí | 5.06 | 5.06 | |||
Nová Buková | 5.11 | 5.11 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 5.14 | 5.14 | 1 | ||
Zajíčkov | 5.18 | 5.18 | |||
Rynárec | 5.23 | 5.23 | |||
Pelhřimov | 5.27 | 5.34 | 3 | ||
Vlásenice | 5.42 | 5.42 | |||
Nová Cerekev | 5.46 | 5.46 | 2 | ||
Leskovice | 5.50 | 5.51 | |||
Pacov | 5.58 | 5.59 | 3 | ||
Šimpach | 6.04 | 6.04 | |||
Obrataň | 6.07 | 6.07 | 2 | ||
Pořín | 6.15 | 6.15 | |||
Chýnov | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 6.26 | 6.26 | |||
Smyslov | 6.30 | 6.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci