Sp 1839 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.36 | 3 | |||
Tábor | 6.23 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 6.25 | 6.25 | |||
Sezimovo Ústí | 6.27 | 6.28 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.31 | 6.32 | 2/2 | ||
Roudná | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Soběslav | 6.43 | 6.45 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.54 | 6.55 | |||
Ševětín | 7.05 | 7.07 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 7.31 | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci