Os 18200 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 6.20 | 2 | |||
Číčenice | 5.50 | ||||
Újezdec u Číčenic | 5.53 | 5.53 | |||
Záboří u Číčenic | 5.56 | 5.56 | |||
Chvalešovice | 5.58 | 5.58 | |||
Lhota pod Horami | 6.01 | 6.01 | |||
Temelín | 6.05 | 6.07 | 2 | ||
Bohunice | 6.14 | 6.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci