Os 18126 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vimperk | 23.30 | 2 | |||
Strakonice | 22.39 | 2 | |||
Radošovice | 22.43 | 22.43 | |||
Přední Zborovice | 22.46 | 22.46 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 22.53 | 22.53 | |||
Volyně | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Nišovice | 23.02 | 23.02 | |||
Malenice nad Volyňkou | 23.08 | 23.08 | |||
Lčovice | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Čkyně | 23.16 | 23.18 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 23.21 | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci