Os 18123 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 6.48 | 2 | |||
Vimperk | 5.54 | 2 | |||
Bohumilice v Čechách zastávka | 6.05 | 6.05 | |||
Čkyně | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Lčovice | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 6.20 | 6.20 | |||
Nišovice | 6.26 | 6.26 | |||
Volyně | 6.29 | 6.31 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 6.34 | 6.34 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Přední Zborovice | 6.40 | 6.40 | |||
Radošovice | 6.43 | 6.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci