Os 18119 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 20.49 | 2 | |||
Volary | 18.42 | 3 | |||
Soumarský Most | 18.49 | 18.49 | |||
Lenora zastávka | 18.53 | 18.53 | |||
Lenora | 18.55 | 18.58 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 19.03 | 19.04 | 2 | ||
Zátoň | 19.09 | 19.09 | |||
Horní Vltavice | 19.13 | 19.13 | |||
Kubova Huť | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Lipka | 19.26 | 19.28 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 19.38 | 19.38 | |||
Vimperk | 19.43 | 19.48 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 20.01 | 20.01 | |||
Čkyně | 20.05 | 20.07 | 2 | ||
Lčovice | 20.11 | 20.13 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 20.17 | 20.17 | |||
Nišovice | 20.24 | 20.24 | |||
Volyně | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 20.33 | 20.33 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 20.36 | 20.38 | 2 | ||
Přední Zborovice | 20.41 | 20.41 | |||
Radošovice | 20.44 | 20.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci