Os 18112 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 19.13 | 2 | |||
Strakonice | 17.09 | 2 | |||
Radošovice | 17.14 | 17.14 | |||
Přední Zborovice | 17.17 | 17.17 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 17.24 | 17.24 | |||
Volyně | 17.28 | 17.30 | 2 | ||
Nišovice | 17.33 | 17.33 | |||
Malenice nad Volyňkou | 17.40 | 17.40 | |||
Lčovice | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Čkyně | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 17.54 | 17.54 | |||
Vimperk | 18.08 | 18.13 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 18.18 | 18.18 | |||
Lipka | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Kubova Huť | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Horní Vltavice | 18.42 | 18.42 | |||
Zátoň | 18.46 | 18.46 | |||
Zátoň-Boubín | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Lenora | 18.57 | 18.59 | 2 | ||
Lenora zastávka | 19.01 | 19.01 | |||
Soumarský Most | 19.05 | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci