Os 17815 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chrást u Plzně | 17.24 | 1/1 | |||
Radnice | 16.50 | 2 | |||
Břasy | 16.54 | 16.54 | |||
Bezděkov u Radnic | 16.56 | 16.56 | |||
Stupno | 17.00 | 17.04 | 2 | ||
Dolní Stupno | 17.07 | 17.07 | |||
Všenice | 17.09 | 17.09 | |||
Střapole | 17.12 | 17.12 | |||
Sedlecko | 17.14 | 17.14 | |||
Chrást u Plzně zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Chrást u Plzně obec | 17.21 | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci