Os 17801 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rokycany | 5.14 | 2 | |||
Radnice | 4.20 | 2 | |||
Břasy | 4.24 | 4.24 | |||
Bezděkov u Radnic | 4.27 | 4.27 | |||
Stupno | 4.31 | 4.35 | 2 | ||
Dolní Stupno | 4.38 | 4.38 | |||
Všenice | 4.40 | 4.40 | |||
Střapole | 4.43 | 4.43 | |||
Sedlecko | 4.45 | 4.45 | |||
Chrást u Plzně zastávka | 4.50 | 4.50 | |||
Chrást u Plzně obec | 4.52 | 4.52 | |||
Chrást u Plzně | 4.55 | 4.59 | 1/2 | ||
Dýšina-Horomyslice | 5.02 | 5.02 | |||
Ejpovice | 5.05 | 5.05 | |||
Klabava | 5.08 | 5.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci