Sp 1767 „Pernštejn“ | |
Řazení vlaku: 754 + Bdtee286 + Btee285 + Bdtee286 + Btee285 + 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.49 | IV | |||
Žďár nad Sázavou | 15.42 | 1/1 | |||
Nové Město na Moravě zastávka | 15.57 | 15.58 | |||
Nové Město na Moravě | 16.01 | 16.04 | 3 | ||
Olešná na Moravě | 16.09 | 16.10 | |||
Rovné-Divišov | 16.17 | 16.17 | |||
Rozsochy | 16.20 | 16.21 | |||
Bystřice nad Pernštejnem | 16.28 | 16.29 | 1/2 | ||
Rožná | 16.38 | 16.39 | 1/2 | ||
Nedvědice | 16.51 | 16.52 | 3 | ||
Doubravník | 16.57 | 16.58 | |||
Borač | 17.05 | 17.05 | |||
Tišnov | 17.17 | 17.19 | 2/4 | ||
Kuřim | 17.28 | 17.29 | 2/1 | ||
Brno-Královo Pole | 17.37 | 17.38 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci