Sp 1735 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 22.34 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Bučovice | 20.03 | 20.04 | 4 | ||
Nesovice | 20.10 | 20.10 | 3 | ||
Nemotice | 20.18 | 20.18 | 3 | ||
Kyjov | 20.31 | 20.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 20.35 | 20.35 | |||
Vracov | 20.44 | 20.44 | |||
Bzenec | 20.48 | 20.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 20.58 | 21.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 21.05 | 21.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 21.14 | 21.14 | |||
Kunovice | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Vésky | 21.21 | 21.21 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 21.24 | 21.24 | |||
Hradčovice | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Havřice | 21.33 | 21.33 | |||
Uherský Brod | 21.37 | 21.38 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21.42 | 21.43 | 3 | ||
Šumice | 21.46 | 21.47 | |||
Nezdenice | 21.50 | 21.50 | 3 | ||
Záhorovice | 21.53 | 21.54 | |||
Bojkovice | 21.57 | 21.57 | 2/3 | ||
Bojkovice město | 22.00 | 22.00 | |||
Pitín zastávka | 22.04 | 22.04 | |||
Hostětín | 22.12 | 22.12 | |||
Slavičín | 22.17 | 22.17 | 3 | ||
Divnice | 22.21 | 22.21 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 22.23 | 22.24 | 3 | ||
Popov | 22.29 | 22.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci