Sp 1727 | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 15.56 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.50 | III | |||
Brno-Židenice | 12.55 | 12.59 | |||
Kyjov | 13.48 | 13.49 | 5 | ||
Bzenec | 14.02 | 14.03 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 14.12 | 14.14 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 14.18 | 14.21 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 14.25 | 14.26 | 3 | ||
Kunovice | 14.31 | 14.33 | 3 | ||
Hradčovice | 14.41 | 14.41 | 2 | ||
Havřice | 14.46 | 14.46 | |||
Uherský Brod | 14.49 | 14.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 14.56 | 14.59 | 4 | ||
Šumice | 15.03 | 15.03 | |||
Nezdenice | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Záhorovice | 15.10 | 15.11 | |||
Bojkovice | 15.14 | 15.17 | 2/3 | ||
Bojkovice město | 15.20 | 15.20 | |||
Pitín zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Hostětín | 15.33 | 15.33 | |||
Slavičín | 15.39 | 15.39 | 3 | ||
Divnice | 15.43 | 15.43 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.45 | 15.45 | 3 | ||
Popov | 15.51 | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci