Os 17221 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 21.33 | 2 | |||
Aš město | 20.58 | 2 | |||
Aš | 21.01 | 21.02 | hranické/1 | ||
Hazlov | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Vojtanov obec | 21.15 | 21.15 | |||
Františkovy Lázně | 21.24 | 21.25 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 21.27 | 21.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci