Os 17151 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nejdek | 13.30 | 1 | |||
Johanngeorgenstadt | 12.40 | ||||
Potůčky | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 12.47 | 12.47 | |||
Horní Blatná | 12.55 | 12.55 | 2 | ||
Pernink | 13.00 | 13.01 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 13.05 | 13.05 | |||
Nejdek-Sejfy | 13.08 | 13.08 | |||
Nejdek-Tisová | 13.12 | 13.12 | |||
Nové Hamry | 13.16 | 13.18 | 3 | ||
Vysoká Pec | 13.23 | 13.23 | |||
Nejdek zastávka | 13.26 | 13.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci