Sp 1711 „Luna“ | |
Řazení vlaku: 742 + Btn750 + Bn751 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.30 | III./4 | |||
Louny | 5.32 | 2 | |||
Chlumčany u Loun | 5.36 | 5.36 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Peruc | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Telce | 5.56 | 5.57 | |||
Klobuky v Čechách | 6.01 | 6.01 | 2 | ||
Zlonice | 6.08 | 6.08 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 6.15 | 6.15 | |||
Slaný | 6.22 | 6.23 | 3 | ||
Slaný předměstí | 6.27 | 6.28 | |||
Podlešín | 6.33 | 6.33 | 4 | ||
Zvoleněves | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 6.41 | 6.41 | |||
Neuměřice | 6.43 | 6.43 | |||
Olovnice | 6.47 | 6.48 | 3 | ||
Zeměchy | 6.50 | 6.51 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 6.53 | 6.58 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 7.01 | 7.03 | 4 | ||
Praha-Bubeneč | 7.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci