Sp 1710 | |
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 18.25 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 16.26 | II./3 | |||
Praha-Bubeneč | 16.35 | 3 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.53 | 16.54 | 5 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Zeměchy | 17.00 | 17.00 | |||
Olovnice | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Neuměřice | 17.07 | 17.08 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 17.09 | 17.10 | |||
Zvoleněves | 17.13 | 17.13 | 1 | ||
Podlešín | 17.17 | 17.19 | 4 | ||
Slaný předměstí | 17.24 | 17.25 | |||
Slaný | 17.29 | 17.31 | 4 | ||
Královice u Zlonic | 17.38 | 17.38 | |||
Zlonice | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Klobuky v Čechách | 17.53 | 17.53 | 2 | ||
Telce | 17.58 | 17.59 | |||
Peruc | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 18.10 | 18.10 | 2 | ||
Chlumčany u Loun | 18.21 | 18.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci