Os 16940 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 5.45 | 2 | |||
Libochovice | 4.46 | 4 | |||
Libochovice město | 4.50 | 4.50 | |||
Dubany | 4.54 | 4.54 | |||
Křesín | 4.57 | 4.57 | |||
Koštice nad Ohří | 5.00 | 5.00 | |||
Pátek | 5.06 | 5.06 | |||
Radonice nad Ohří | 5.09 | 5.09 | |||
Slavětín nad Ohří | 5.13 | 5.13 | |||
Veltěže | 5.17 | 5.17 | |||
Louny | 5.24 | 5.28 | 5 | ||
Louny střed | 5.31 | 5.31 | |||
Louny město | 5.32 | 5.32 | |||
Březno u Postoloprt | 5.39 | 5.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci