Sp 1663 | |
Řazení vlaku: 242 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 6.25 | ||||
Brno hlavní nádraží | 5.04 | II | |||
Vranovice | 5.20 | 5.21 | 2 | ||
Šakvice | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Zaječí | 5.32 | 5.33 | 1/2 | ||
Rakvice | 5.37 | 5.37 | |||
Podivín | 5.41 | 5.42 | 1/4 | ||
Břeclav | 5.51 | 6.05 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 6.12 | 6.12 | |||
Moravská Nová Ves | 6.15 | 6.16 | 1/2 | ||
Lužice | 6.20 | 6.20 | 1/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci