Os 16523 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.21 | 1 | |||
Bílina | 18.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 18.42 | 18.42 | |||
Světec | 18.44 | 18.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 18.46 | 18.46 | |||
Ohníč | 18.49 | 18.49 | |||
Lbín | 18.53 | 18.53 | |||
Úpořiny | 18.56 | 18.57 | 4 | ||
Velvěty | 19.00 | 19.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 19.02 | 19.02 | |||
Brozánky | 19.05 | 19.05 | |||
Řehlovice | 19.07 | 19.07 | |||
Stadice | 19.09 | 19.09 | |||
Koštov | 19.12 | 19.12 | |||
Trmice | 19.15 | 19.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 19.19 | 19.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci