Os 16509 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.21 | 1 | |||
Bílina | 10.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 10.42 | 10.42 | |||
Světec | 10.44 | 10.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 10.46 | 10.46 | |||
Ohníč | 10.49 | 10.49 | |||
Lbín | 10.53 | 10.53 | |||
Úpořiny | 10.56 | 10.57 | 4 | ||
Velvěty | 11.00 | 11.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 11.02 | 11.02 | |||
Brozánky | 11.05 | 11.05 | |||
Řehlovice | 11.07 | 11.07 | |||
Stadice | 11.09 | 11.09 | |||
Koštov | 11.12 | 11.12 | |||
Trmice | 11.15 | 11.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 11.19 | 11.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci