Os 16501 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.17 | 1 | |||
Bílina | 4.36 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 4.38 | 4.38 | |||
Světec | 4.40 | 4.40 | |||
Hostomice nad Bílinou | 4.42 | 4.42 | |||
Ohníč | 4.45 | 4.45 | |||
Lbín | 4.49 | 4.49 | |||
Úpořiny | 4.52 | 4.53 | 4 | ||
Velvěty | 4.56 | 4.56 | |||
Rtyně nad Bílinou | 4.58 | 4.58 | |||
Brozánky | 5.01 | 5.01 | |||
Řehlovice | 5.03 | 5.03 | |||
Stadice | 5.05 | 5.05 | |||
Koštov | 5.08 | 5.08 | |||
Trmice | 5.11 | 5.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.15 | 5.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci