..: Trasa vlaku Os 16357 - JŘ 2010 :..
Os 16357
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Frýdlant v Čechách  8.41  1
  Jindřichovice pod Smrkem   8.00 3
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen  8.03 8.03 
  Horní Řasnice  8.07 8.07 
  Nové Město pod Smrkem  8.13 8.15 2
  Hajniště  8.19 8.19 
  Řasnice zastávka  8.23 8.23 
  Řasnice  8.25 8.26 2
  Krásný Les  8.29 8.29 
  Krásný Les bažantnice  8.33 8.33 
  Frýdlant v Čechách předměstí  8.37 8.37 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster