..: Trasa vlaku Os 16355 - JŘ 2010 :..
Os 16355
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Frýdlant v Čechách  6.39  1
  Jindřichovice pod Smrkem   5.59 3
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen  6.02 6.02 
  Horní Řasnice  6.06 6.06 
  Nové Město pod Smrkem  6.12 6.13 2
  Hajniště  6.17 6.17 
  Řasnice zastávka  6.22 6.22 
  Řasnice  6.24 6.24 2
  Krásný Les  6.27 6.27 
  Krásný Les bažantnice  6.31 6.31 
  Frýdlant v Čechách předměstí  6.35 6.35 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster